Tester mobilní telefony

  • Kosmonosy

Pracovní místo ( Tester mobilní telefony ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce:
Boleslavská č.p. 366
293 06 Kosmonosy

Prvotní kontakt: e-mail: rohlova@beko-plm.cz

Náplň práce:
- Tvorba testovacích scénářů a testovacího plánu
- Řešení incidentů a požadavků (analýza, lokalizace, reprodukce, dokumentace)
- Testování nových řešení změn a UAT (proaktivní přístup)
- Komunikace s uživatelem za využití B2C kanálů mobilní aplikace (analýza review na App store, příprava odpovědí)
- Spolupráce s vývojovými týmy aplikace (analytické aktivity, testovací aktivity, dokumentace)

Požadujeme:
- SŠ/VŠ technického směru
- Znalost Aj slovem i písmem
- Znalost mobilních technologií (platformy Android i iOS)
- Doložitelné zkušenosti s testováním mobilních aplikací vč. chování backendů na technologické i uživatelské úrovni, a to na úrovni provádění i designu testů (testovací scénáře, plán testů)
- Znalost systému JIRA
- Znalost v oblasti metodiky a agilního vývoje
- Znalost incident managementu a change managementu
- Min. dvouletou zkušenost na obdobné pozici
- Rychlá adaptace na nové prostředí
- Ochotu učit se novým věcem
- Komunikativnost, flexibilita

Nabízíme:
- Práci pro renomované zákazníky
- Individuální finanční ohodnocení
- Odborný i pracovní růst (pravidelná školení, semináře)
- Bonusy v závislosti na výkonu
- Možnost služebního ubytování
- Práce v příjemném kolektivu
- Firemní teambuildingy
- Bonusy: mobil, notebook, služební vůz, stravenky, bonusový systém flexi pasů, příspěvky na dovolenou, ubytování
- Místo výkonu práce Kosmonosy
Volné místo tester mobilní telefony pro lokalitu Kosmonosy.