Číšník/servírka

  • Jablonec nad Nisou

Pracovní místo ( Číšník/servírka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Servírka/číšník
Pracovní doba PONDĚLÍ-SOBOTA (16:00 - 23:00)
na dohodu o provedení práce
směny dohodou

Náplň práce:
Obsluha hostů hotelové restaurace
nalévání a roznos nápojů a pohoštění
inventura
úklid restaurace po každé směně
komunikace s hotelovými hosty, recepcí a vedením hotelu
Požadavky:
Spolehlivost, pečlivost, flexibilita, schopnost samostatné i týmové práce
Ochota pracovat
Upravený zevnějšek, příjemné vystupování, úsměv
Potravinářský průkaz
Vhodné pro studenty se zkušeností s prací za barem
Nabízíme
čistá hodinová mzda 100 Kč/hod (při uplatnění slevy na poplatníka)
práci v přátelském kolektivu
zaměstnanecké benefity (vstup do sauny, masáže, teambuildingy, školení)
Životopisy zasílejte na adresu michaela@rehavital.cz nebo volejte na 608 780 001 (9:00 - 17:00)
Volné místo číšník/servírka pro lokalitu Jablonec nad Nisou.