provozní technik/technička na obráběcí hale

  • Cítoliby

Pracovní místo ( provozní technik/technička na obráběcí hale ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce:Průmyslová č.p. 386, Louny
PP perspektivně se změnou na dobu neurčitou
Co ti můžeme nabídnout?
nástup možný IHNED,mzdu při nástupu od 25.000 Kč (dle zkušeností),přehodnocení mzdy po zkušební době a každoročně navyšování odměny za práci, odměnu za stoprocentní docházku
nadstandardní příplatky za práci v noci a víkendech
25 dnů dovolené,rozpis směn umožňující si plánovat volný čas, příjemné a čisté pracovní prostředí
dlouhodobou jistotu pracovního místa,zajímavou práci ve stabilní mezinárodní společnosti
práce v regionu Louny
Co od tebe očekáváme? Jaké znalosti hledáme? Co bys měl umět
schopnost pracovat ve směnném nepřetržitém provozu (práce na 12hodinové směny: 2 dny volno, 2 dny ranní, 2 dny volno, 2 dny noční - takto opakující se cyklus), vzdělání technického směru + elektro vzdělání (vhodné pro absolventy)
schopnost porozumět dokumentaci v AJ
vítána zkušenost s obráběním na CNC a NC strojích
Vyhláška č. 50/1978 Sb. výhodou - není nutná (absolvent by měl mít takové vzdělání, aby si vyhlášku mohl dodělat)
práce ve větším kolektivu, schopnost rychlé adaptace a na nové pracovní podmínky
manuální zručnost, smysl pro detail a pečlivost
spolehlivost a dobré pracovní nasazení
samostatný přístup a odpovědnost
Co budeš dělat? Za co budeš odpovědný?
zajišťovat podporu výroby - opravu strojů
prevetivní a prediktivní údržba
dotované stravování (obědy a poukázky)
náborový příspěvek při doporučení nového zaměstnance,příspěvek zaměstnavatele na doplňkové penzijní spoření (III. pilíř), volnočasové poukázky, odměny a příspěvky u příležitosti životních a pracovních