HLAVNÍ ÚČETNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( HLAVNÍ ÚČETNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadované vzdělání:
SŠ nebo VŠ ekonomického zaměření
Požadovaná praxe:
Praxe min. 3 roky
Požadujeme:
Znalost práce na PC
Znalost českých účetních standardů a postupů účtování
Znalost DPH problematiky.
Znalost práce v ekonomickém a informačním systému Pohoda výhodou
Pečlivost, samostatnost, spolehlivost
Náplň práce:
Organizace a koordinace činností v účtárně
Pravidelné měsíční kontroly správnosti účtování
Fakturace a zadávání dokladů do účetního systému (vč. zaúčtování)
Spolupráce na měsíčních, kvartálních a ročních závěrkách
Příprava podkladů pro DPH, souhrnné a kontrolní hlášení.
Spolupráce s externími auditory
Nabízíme:
Místo výkonu práce: Liberec
Práce na plný úvazek
Mobilní telefon
Odpovídající finanční ohodnocení
Stravenky
Příspěvek na důchodové připojištění
Sick day
Další benefity dle dohody
Nástup:
ihned
Mzda - nástupní:
35.000,- až 40.000,- Kč / měsíc
Vaše žádosti spolu s životopisy zasílejte na: hana.lacinova@fenestra-wieden.cz
Vámi zaslané informace budou použity firmou Fenestra Wieden s.r.o. pouze pro potřeby tohoto výběrového řízení, které bude uzavřeno do 28. 02. 2019.
Volné místo hlavní účetní pro lokalitu Liberec.