Nabidky-prace.cz server s nabídkou práce online, každý den aktualizace volných míst.

Kadeřník/kadeřnice

Pracovní místo ( Kadeřník/kadeřnice ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň
Jedná se o plný i zkrácený pracovní úvazek.
Zajištěná klientela .

Požadujeme:
výuční list obor kadeřnice nebo rekvalifikační kurz obor kadeřnice.

Nabízíme:
benefity, školení, dovolená

Osobní kontakt možný denně od 9:00 -18:00 hod.
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Kladno.

Mohly by Vás zajímat obory:

Služby zákazníkům
Výroba, provoz a řemesla

Další volná místa

Kadeřnice Místo výkonu práce: Praha 6 - Hradčany, Milady Horákové 66/103 Způsob prvního kontaktu: schůzka po telefonické dohodě - tel: 776109747 nebo e-mailem: romanbav@seznam.cz Kontaktní osoba: paní Taťána Bavelská Upřesňující informace: - Barvení ...
ESCENT, s.r.o. Praha, Inzerováno před 5 dny

Kadeřník/ce V případě zájmu se hlásit telefonicky 8 - 17 hod. nebo zaslat životopis na motejlova@butterfly-hair.cz Volné místo kadeřník/ce pro lokalitu Teplice.
Butterfly-hair s.r.o. Teplice, Inzerováno před 6 dny

Kadeřníci způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem nebo telefonicky od 8:00 do 17:00 hod. Volné místo kadeřníci pro lokalitu Litoměřice.
Butterfly-hair s.r.o. Litoměřice, Inzerováno před 6 dny

zavřítzavřít

Buďte první, kdo se dozví o nových nabídkách práce na našem serveru!
Parametry zasílání:

Nabídky práce.cz Vám odešlou upozornění na e-mail
pokud se zveřejnění volné místo dle Vašeho výběru

Odeslat

Po odeslání požadavku upřesněte hledanou pozici Zasílání upozornění lze kdykoliv zrušit