Vstupní kontrolor

  • Skalice nad Svitavou

Pracovní místo ( Vstupní kontrolor ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

• Provádění vstupní kontroly v souladu s interní dokumentací
• Pořizování záznamů o kvalitě
• Měření na 3D přístroji včetně vyhodnocování náměrů
• Komunikace s dodavateli

Požadujeme
• Vzdělání ve strojírenském oboru
• Praxe v oblasti technické kontroly vítána, není však podmínkou
• Znalost čtení výkresové dokumentace
• Časovou flexibilitu - práce ve dvousměnném provozu
• Znalost práce s PC (MS Office)
• Znalost německého jazyka výhodou
• Proaktivitu a zodpovědný přístup k řešení úkolů

Nabízíme
Možnost pracovat v nadnárodní společnosti s dlouholetou tradicí s možností profesního růstu, 5 týdnů dovolené, mzdové ohodnocení odpovídající pracovnímu výkonu zastávané pozici, vánoční a letní prémie, závodní stravování, penzijní připojištění, věrnostní odměna, kulturní a sportovní akce pořádané zaměstnavatelem, ostatní benefity dle Kolektivní smlouvy, kurzy NJ + další odborné vzdělávání
Volné místo vstupní kontrolor pro lokalitu Skalice nad Svitavou.