Restaurace Sportcentrum s.r.o.

KUCHAŘ/-KA

Odeslat

Pracovní náplň
DPP
Požadujeme - vyučen v oboru, praxe v oboru výhodou.
Možnost ubytování v objektu restaurace.
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: h.cienciala@seznam.cz
Pracoviště: Smilovice
Volné místo kuchař/-ka pro lokalitu Smilovice.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: KUCHAŘ/-KA

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Chemie a potravinářství
Pozici nabízí: Restaurace Sportcentrum s.r.o.
Ulice: 168
Město: Smilovice
PSČ: 739 55

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Jan Cienciala
E-mail: h.cienciala@seznam.cz
Telefon: +420 777 348 510

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Restaurace Sportcentrum s.r.o.