FRISÖR KLIER správní s.r.o. Kadeřník/Kadeřnice

Kadeřník/Kadeřnice

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Kadeřnictví Klier, Fórum Ústí nad Labem, Bílinská 3490/6, 400 01 Ústí nad Labem.
Požadujeme: vyučení.
Nabízíme: mzdu 16 280 - 30 000,- Kč. dle pracovního výkonu, hrazená školení, karierní postup, příspěvek na pracovní pomůcky, dámské, pánské a dětské kadeřnictví se zajištěnou klientelou.
Kontakt: na uvedený e-mail.
Volné místo kadeřník/kadeřnice pro lokalitu Ústí nad Labem.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 05. 2019
Směnovost: Turnusové služby

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Kadeřník/Kadeřnice

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Ústecký kraj
Obor: Služby zákazníkům, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: FRISÖR KLIER správní s.r.o.
Ulice: Bílinská 3490
Město: Ústí nad Labem
PSČ: 400 01

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Kateřina Hamplová
E-mail: khamplova@klier.cz
Telefon: +420 724 033 313

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: FRISÖR KLIER správní, s.r.o.