KONSTRUKTÉR

  • Kamenný Újezd

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Náplň práce: Kreslení profesionálních nerezových kuchyní, interiérů restaurací a příprava výroby v programu SolidWorks. Spolupráce s obchodním oddělením a designery. Ve většině případů se nejedná o přímý kontakt se zákazníky. Práce Vám bude zadávána obchodním zástupcem, který jedná se zákazníkem. Technické detaily budete řešit v rámci celého konstrukčního oddělení. Podklady jsou zpracované v AutoCadu-DWG, Adobe Readeru-PDF, SketchUp nebo v ruce.
Požadujeme: znalost čtení výkresů, kótování a 3D představivost, práce na PC - předpokládáme velmi dobré uživatelské znalosti, min.MS Office, Adobe Reader, obecná znalost 3D CAD softwaru či jiného modeláře, aktivní a pozitivní přístup k práci, ochotu pracovat a učit se nové věci
Výhodou: zkušenosti s programy SolidWorks, SolidWorks PDM, eDrawings, DraftSight, velkou výhodou technické vzdělání nebo velmi dobré technické znalosti, znalost materiálů (nerez, dřevo, sklo) výhodou, znalost AJ - výhodou
Nabízíme: jsme připraveni Vám dát plnohodnotné zaškolení ve všech směrech, velmi zajímavou práci na projektech v zahraniční i ČR, možnost dalšího rozvoje, přátelský a mladý kolektiv, benefity
Zaměstnanecké benefity: bonusy/prémie, příspěvek na dovolenou, příspěvek na penzijní/životní připojištění, stravenky/příspěvek na stravování, vzdělávací kurzy, školení, závodní stravování
Zaměstnavatel si přeje být kontaktován telefonicky v době od 7:00 do 15:30, nebo e-mailem
Nástup ihned
Volné místo konstruktér pro lokalitu Kamenný Újezd.