Referent/ka obalového materiálu

  • Zákupy

Pracovní místo ( Referent/ka obalového materiálu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jste zapálení do logistiky, baví vás práce s čísly a neustálý chaos a shon, rádi se učíte nové věci a nic vás nezaskočí? Pak hledáme právě Vás!
Co u nás budete dělat?
-Sledovat tok obalových materiálů
-Odpovědnost za správné využití obalů a jejich dodávek
-Provádět controlling nákladů
-Zajišťovat kompletní přípravy inventur obalových materiálů a jejich koordinace
-Zpracovávat budget, forecast a sledovat jejich měsíční plnění
Co musíte znát a umět?
-SŠ/VŠ vzdělání
-Znalost systémů skladového hospodářství v prostředí automotive
-Praxe na obdobné pozici výhodou
-Znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
-Uživatelská znalost PC- MS Office, SAP
-Odolný vůči stresu
 Co u nás získáte?
-Dobré finanční ohodnocení
-Možnost seberealizace a dalšího profesního růstu ve stabilní a rozvíjející se společnosti
-Uplatnění vašich zkušeností v mezinárodním prostředí
-Zaměstnanecké výhody a benefity (13tý plat, stravenky, flexipassy, dotovaná strava, dotované masáže, doprava do zaměstnání, zdravotní péče, náborový příspěvek)
Najdete nás v Nových Zákupech, na telefonních číslech 737 380 314/ 720 636 874 nebo na e-mailu: ZPY-kariera@auriasolutions.com.
Volné místo referent/ka obalového materiálu pro lokalitu Zákupy.