PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK/-CE

  • Opava

Pracovní místo ( PŘEPÁŽKOVÝ PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

*KO: Kavanová Marta, e-mail: mkavanova@koop.cz. Životopis zasílejte na výše uvedenou e-mailovou adresu.
Požadujeme: úplné střední vzdělání zakončené maturitou, velmi dobré komunikační dovednosti, obchodní nadání a orientaci na výsledky, příjemné vystupování, samostatnost a časovou flexibilitu, široký rozhled a smysl pro zodpovědnost, bezúhonnost.
Náplň práce: poskytování profesionálního klientského servisu, obchodní činnost, zajištění poradenských služeb, vedení administrativy spojené se servisem pro klienty, návrh optimálního řešení pro klienty.
Nabízíme: zázemí první největší a dynamicky rostoucí pojišťovny, možnost dalšího vzdělávání a rozvoje, nadstandartní zaměstnanecké výhody.
Volné místo přepážkový pracovník/-ce pro lokalitu Opava.