UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - OBOR ELEKTROTECHNIKA

  • Písek

Pracovní místo ( UČITEL/KA ODBORNÝCH PŘEDMĚTŮ - OBOR ELEKTROTECHNIKA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme:
1) vysokoškolské vzdělání získané studiem v akreditovaném magisterském studijním programu
v oblasti pedagogických věd zaměřených na přípravu učitelů odborných předmětů pro střední školy, nebo
2) odborné vysokoškolské vzdělání (VŠ - FEL apod.), které odpovídá charakteru vyučovaných odborných předmětů Elektrotechnika, Elektronická měření a zároveň vzdělání v programu celoživotního vzdělávání uskutečňované vysokou školou a zaměřené na přípravu učitelů střední školy nebo druhého stupně základní školy, nebo studium pedagogiky podle § 22 zákona o pedagogických pracovnících.
Nabízíme: podnikové stravování, možnost čerpání příspěvku z FKSP, podpora odborného růstu, prázdniny.
Vhodné i pro absolventy.
První kontakt: Ing. Jiří Uhlík email: uhlik@sps-pi.cz
Volné místo učitel/ka odborných předmětů - obor elektrotechnika pro lokalitu Písek.