Mechanik elektronik - elektromechanik slaboproud

  • Brno

Pracovní místo ( Mechanik elektronik - elektromechanik slaboproud ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Hlavní náplň:
Výroba, oživování ,kompletace a testování elektronických mikroprocesorových zařízení a výrobků
Upgrade, diagnostika a opravy komponentů výrobků
Spolupráce s týmy vývoje a servisu.
Požadavky:
vzdělání SO / ÚSO v oboru elektro slaboproud
zájem o dlouhodobé uplatnění v oboru
všeobecná zručnost při sestavování výrobků
flexibilita a samostatnost
schopnost pracovat v týmu, komunikativnost, pečlivost a zodpovědnost
znalost práce s PC (HW, SW )
praxe a zkušenosti jsou výhodou

Nabízíme:
Dlouhodobou , zajímavou a rozmanitou práci v zavedené české firmě
Moderní prostředí v příjemném kolektivu
Možnost profesního rozvoje
Příspěvek na stravování
Dodatečnou dovolenou
Volné místo mechanik elektronik - elektromechanik slaboproud pro lokalitu Brno.