Obchodní referent

  • Horní Suchá

Pracovní místo ( Obchodní referent ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Požadujeme znalost německého (preferovaný jazyk) nebo anglického jazyka, každý další jazyk je výhodou.
Požadujeme praxi min. 1 rok v obchodní administrativě (obchodní referent) nebo jiné podobné pozici, základní znalost fakturace, komunikativní dovednosti, svědomitost, odpovědnost.
Pracovní náplň - zjišťuje požadavky současných a potenciálních zákazníků, eviduje poptávky, zpracovává nabídky, zpracovává návrh kupní smlouvy dle pokynů vedoucího, provádí rezervaci materiálu dané objednávky, zodpovídá za správnost údajů v obchodních dokumentech a fakturách a další.
Výše uvedená mzda při splnění kvalifikačních požadavků.
Způsob kontaktu: Životopisy zasílat na výše uvedený email.
Volné místo obchodní referent pro lokalitu Horní Suchá.