Technolog-rozpočtář

  • Brno

Pracovní místo ( Technolog-rozpočtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

OSLOVILI JSME VÁS? Pokud ano, zašlete nám strukturovaný životopis e-mailem na adresu: personalni@gaenergo.cz

CO BUDE NÁPLNÍ VAŠÍ PRÁCE?
Budete vypracovávat rozpočty pro nabídkové kalkulace výběrových a poptávkových řízení, specifikovat materiál potřebný pro realizaci zakázek a vytvářet doplňující kalkulace dle průběhu zakázek v oblasti výstavby rozvoden a transformoven
CO BY MĚL NÁŠ TECHNOLOG - ROZPOČTÁŘ SPLŇOVAT?
má SŠ, případně VŠ vzdělání nejlépe se zaměřením na elektro, případně stavební - může být absolventem či studentem posledního ročníku
umí aktivně komunikovat anglicky nebo německy
umí pracovat v MS Excel - pokročilá znalost
je samostatný a zodpovědný a ochotný se dále vzdělávat
umí případně pracovat s rozpočtovacím software KROS nebo podobným
má řidičský průkaz sk. B a je aktivní řidič
NABÍZÍME:
mzdu dle kvalifikace a zkušeností
čtvrtletní odměny
5 týdnů dovolené
pružná pracovní doba
příspěvek zaměstnavatele na stravování (cca. 1600 Kč/měsíc)
očkování proti klíšťové encefalitidě
firemní bezúročné půjčky
Volné místo technolog-rozpočtář pro lokalitu Brno.