SPORTOVNÍ PORADCE / POKLADNÍ

  • Tábor

Pracovní místo ( SPORTOVNÍ PORADCE / POKLADNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

vhodné pro absolventy!
Požadujeme:
Osobní zájem a pozitivní vztah ke sportu jsou velkou předností, ochota učit se, týmový duch, komunikativní schopnosti, časová flexibilita, ochota a nasazení, přehled v oblasti sportu a sport.potřeb výhodou, manuální zručnost a zkušenosti na inzerované pozici minimálně 1rok.

Náplň práce:
Zjišťování potřeb zákazníků
Výběr a doporučení těch nejlepších produktů a servisních úkonů zákazníkům
Práce se zbožím
Práce na pokladně
Nabízíme:
Práci ve společnosti, která je na trhu už skoro půl století a nabízí možnost bavit se prodejem sportovního sortimentu, dál se školit ve sportu a sportovních potřebách, možnost získat zajímavé zaměstnanecké slevy na prodávané výrobky.
V případě oboustranné spokojenosti smlouva na dobu neurčitou.
Kontakt: emailem.
Volné místo sportovní poradce / pokladní pro lokalitu Tábor.