Dělník profese technická - svoz odpadu, závozník/popelář

  • Chrudim

Pracovní místo ( Dělník profese technická - svoz odpadu, závozník/popelář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Chrudim
NÁPLŇ PRÁCE: svoz komunálního a separovaného odpadu, manipulace se sběrovými nádobami, čištění chodníků a komunikací, pracovní doba od 4:30 - 13:00 hodin
POŽADAVKY: manuální zručnost, dobrý zdravotní stav
ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY: nástupní plat 14 000 Kč, osobní ohodnocení, práci ve stabilní společnosti, stravenky, 5 týdnů dovolené, 3 dny volna nad rámec dovolené, příspěvek na důchodové pojištění, příspěvek na zdravotní potřeby, příplatky za pohotovost
První kontakt učiňte prosím na výše uvedeném telefonním čísle, na e-mailové adrese nebo přímo na provozovně. Předem si ale domluvte termín návštěvy, aby byl zodpovědný pracovník přítomen.
Volné místo dělník profese technická - svoz odpadu, závozník/popelář pro lokalitu Chrudim.