Všeobecné sestry

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Všeobecné sestry ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

VŠEOBECNÉ SESTRY
Praxe v oboru výhodou.
Požadujeme: odbornou způsobilost; zdravotní způsobilost - s ohledem na charakteristiku práce (manipulace s klienty, nepřetržitý provoz, noční práce); psychickou odolnost; trestní bezúhonnost; základy práce na PC; respekt ke křesťanským hodnotám, aktivní přístup k práci, spolehlivost, trpělivost, komunikativnost, schopnost pracovat v týmu i samostatně.
Nabízíme: pracovní poměr na dobu určitou (s možností prodloužení), práci na plný úvazek v rámci nepřetržitého provozu (denní a noční 12hod. směny); nástupní mzdu min. 24.300 Kč (záleží na praxi) + zákonné příplatky, po zkušební době osobní příplatek.
První kontakt: telefonicky na čísle 571 629 084, e-mailem na: poricka@citadela.cz
ov. 11.4.19
Volné místo všeobecné sestry pro lokalitu Valašské Meziříčí.