ASSORD - EKO s. r. o.

DĚLNÍK - ŘIDIČ

Odeslat

Pracovní náplň
Požadujeme - ŘP sk. C, profesní průkaz.
Jedná se o čištění jímek.
Ochota cestovat v rámci ČR (Po-Pá).
Životopis zaslat na e-mailovou adresu: hulboj@assord-eko.cz
Volné místo dělník - řidič pro lokalitu Třinec.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: DĚLNÍK - ŘIDIČ

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Farmacie a zdravotnictví, Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: ASSORD - EKO s. r. o.
Ulice: Frýdecká 72
Město: Třinec
PSČ: 739 61

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: René Hulboj
E-mail: hulboj@assord-eko.cz
Telefon: +420 558 330 688

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: ASSORD - EKO s. r. o.