Konzultant - vlastní výběr úvazku

  • Krnov

Pracovní místo ( Konzultant - vlastní výběr úvazku ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov, Čsl. armády 43b
Rozšiřujeme fungující tým na dlouhodobém projektu společnosti. Vhodné pro všechny, kteří chtějí mít víc volného času. Vše tě naučíme a pomůžeme ti ve všech ohledech tvé nové práce.
- Hledáš nové příležitosti, nebo se ti nelíbí v současném zaměstnání?
- Pracuješ na směny, nemáš čas na rodinu nebo koníčky?
- Máš pocit, že tě nadřízený nevnímá?
- Nejsi spokojený/á s výší své mzdy a chceš s tím něco udělat?
Pokud sis alespoň jednou odpověděl ANO, přidej se k nám!
Získáš smysluplnou práci s okamžitým výsledkem a také si dobře vyděláš.
Jsme přátelský a usměvavý tým, který zajišťuje zákaznický servis pro naše partnery.

Co tě u nás čeká:
* Práce na hlavní pracovní poměr, 6-8 hodinový úvazek.
* Pracovní doba od 8:00 do 14:30/15:30/16:30 dle tvého výběru. Pracujeme pouze v pracovní dny. Víkendy a svátky máme vždy volné.
* Telefonická komunikace s firmami. Nevoláme do domácností ani těm, kteří kontaktovat nechtějí. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a zjišťujeme, co je pro ně nejdůležitější.

Co od tebe očekáváme?
* Chuť pracovat
* Nebát se komunikovat
* Uživatelskou znalost PC
* Loajalitu
* Ochotu se naučit něco nového

Co ti nabízíme?
* Možnost volna navíc
* Jasné a přímé odměňování, které si můžeš sama/sám ovlivnit
* Firemní akce
* Motivační soutěže
* Moderní a příjemné pracovní prostředí
* Dětský koutek - možnost vzít si občas děti do práce
Hlásit se na tel. č. 554 689 111 nebo na e - mail : vyberoverizeni@logicall.cz
Z : 25.1.2019
Volné místo konzultant - vlastní výběr úvazku