Dělník výroby - obsluha adjustační linky

  • Bruntál

Pracovní místo ( Dělník výroby - obsluha adjustační linky ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Bruntál, Zahradní 46c
Upřesňující informace3) :
(požadavky ŘP skupin., jazykové požadavky,
náplň práce
apod.) POŽADAVKY:
- vzdělání vyučen, nejlépe SOU chemického směru
- práce ve směnném provoze
- výhodou praxe obsluhy výrobního zařízení, technická zdatnost
- způsobilost pro manipulaci s břemeny, jeřábnické - vazačské práce, řízení VZV
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, aktivní přístup
- striktní dodržování pracovních instrukcí a vnitřních předpisů společnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- balení produktů na adjustační lince, obsluha výrobního zařízení, zodpovědnost za kontrolu, kvalitu, značení, vedení záznamů o výrobě šarže
- zajištění provozuschopnosti strojně-technologického zařízení dle pracovních postupů
- jeřábnické - vazačské práce

NABÍZÍME
- práci v expandující společnosti
- pracovní poměr na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení na dobu neurčitou, plný pracovní úvazek
- nástupní mzda 120 - 125 Kč/hod.+ měsíční motivační odměna, příplatky nad rámec zákoníku práce, bonusy, pravidelný nárůst mzdy
- nárůst mzdy na 26 - 27 tis. Kč v průběhu zaměstnání
- firemní benefity: roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné

POZNÁMKA
- činnost zahrnuje manipulaci s břemeny
Zaměstnanecké výhody : roční prémie, čtvrtletní prémie, příspěvky na stravné, na dopravné do zaměstnání, na penzijní připojištění, na sportovní akce, týden dovolené navíc, a jiné
Hlásit se na e - mail : monika.miklikova@macco.cz nebo na tel. č. 555 530 312 / Po - Pá vždy od