rozpořtář

  • Brno

Pracovní místo ( rozpořtář ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

První kontakt telefonicky 8:00-15:00 hod. nebo e-mailem
požadujeme: praxe v oboru podmínkou, aktivní řidič - ŘP B, spolehlivost, samostatnost, časovou flexibilitu, aktivní přístup k řešení problémů, znalost práce v programech RTS, KROS a Office
náplň práce:
- zpracování rozpočtů do výběrových řízení
- v součinnosti se stavbyvedoucím provádí měsíčně zjišťovací protokoly
- poptávkové řízení (materiál, subdodávky)
- provádění hodnocení a výběr nakupovaných produktů (materiál, subdodávky)
- zpracování a vyhodnocení výběrových tabulek subdodavatelů
- zpracovává předběžný rozpočet
- zpracovává objednávky nebo SOD
- sestavování harmonogramu stavby a jeho průběžné aktualizace
- zpracování podkladů pro nákladový plán stavby a spolupracuje na jeho průběžných aktualizacích
- administraci klientských změn
svým zaměstnancům nabízíme: přátelské, dynamické pracovní prostředí a respekt k lidem
Volné místo rozpořtář pro lokalitu Brno.