Prodavači potravinářského zboží, Prodavač občerstvení

  • Brno

Pracovní místo ( Prodavači potravinářského zboží, Prodavač občerstvení ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete svůj životopis a motivační dopis do 28. 2. 2019 na emailovou adresu: holinka@zoobrno.cz do předmětu emailu vepište název pozice, o kterou se ucházíte. Tel. kontakt Hajslerová Martina 720 053 582. Pokud do tří týdnů po uzávěrce přihlášek, tj. do 22. 3. 2019 neobdržíte pozvánku na osobní pohovor, dali jsme přednost jiným kandidátům.
Požadované dovednosti dovednosti. Střední vzdělání s výuční listem nebo maturitou zaměření prodej zboží, potravin (obchod). Věk nad 18 let. Platný zdravotní průkaz. VÝHODOU praktické zkušenosti s obsluhou a prodejem v pohostinství. Znalost vyúčtování tržeb. Komunikativnost. Příjemné vystupování a kladný vztah k zákazníkům. Přiměřenou fyzickou zdatnost. Spolehlivost. Odpovědnost a pečlivost. Časovou flexibilitu.
Poznámka k volnému místu:
Popis činnosti. Samostatný prodej zboží. Inkasování plateb za zboží. Příprava rychlého občerstvení a nápojů. Aranžování, přejímka, viditelné označení cenovkami a skladování zboží. Účast při inventarizacích. Samostatné vyřizování reklamací. Dodržování hygienických předpisů při výrobě a prodeji potravin. Zajištění čistoty výrobních zařízení. Zajištění kontroly stavu zásob a záručních lhůt. Pravidelný odvod tržeb. Vhodné i pro studenty a důchodce. Nabízíme Hlavní pracovní poměr 40 hod./týdně, Zodpovědnou práci včetně víkendů a svátků, krátký dlouhý týden. Zapracování. 5 týdnů roční dovolené a 5 dnů zdravotního volna, příspěvek na stravování.
Volné místo prodavači potravinářského zboží, prodavač občerstvení pro lokalitu Brno.