Seřizovač robotických technologií

  • Tábor

Pracovní místo ( Seřizovač robotických technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracovní náplň: seřizování robotických technologií, vstřikolisů na plasty i montážních automatických linek
na úseku autoelektroniky, metodické řízení obsluhy pracovišť, zaškolování nových pracovníků, evidence informací o průběhu výroby.

Požadované vzdělání: vyučení ve strojírenském nebo elektro oboru - mechanik seřizovač, mechatronik nebo provozní zámečník.

Zaškolení na pozici od zkušeného instruktora a dále přímo od výrobců strojů.

Dále požadujeme:
Orientace v technických dokumentech a v práci s měřidly, manuální zručnost, spolehlivost, komunikativnost, práce s PC, osvědčení dle vyhlášky 50/78 Sb. výhodou.

Náborový příspěvek: 10.000 Kč
Zájemcům nabízíme práci ve stabilní a dynamicky se rozvíjející společnosti, zvyšování kvalifikace v rámci firemního vzdělávání, penzijní připojištění, týden dovolené navíc, příplatky nad rámec zákoníku práce, pololetní odměny, podnikový lékař a zubař v areálu společnosti, závodní stravování, odměny za pracovní výročí, odměny za zlepšovací návrhy, slevu v podnikové prodejně a řadu dalších benefitů.
Kontakt e-mailem.
Volné místo seřizovač robotických technologií pro lokalitu Tábor.