Asistent/ka soudce - Justiční čekatel

  • Ústí nad Labem

Pracovní místo ( Asistent/ka soudce - Justiční čekatel ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Národního odboje č.p. 1274/26, Střekov, Ústí nad Labem.
Požadujeme:
dokončené vysokoškolské magisterské vzdělání v oblasti práva získané v ČR
trestní bezúhonnost
zdravotní způsobilost
právní praxe vítána, avšak není podmínkou, zaučíme i absolventy
nástup dohodou

Náplň práce:
provádění úkonů souvisejících s rozhodovacími činnostmi při výkonu soudnictví v rozsahu vymezeném zákonem
pro přiděleného soudce výkon právních expertiz a dalších odborných právnických činností spojených s přípravou projednávání a rozhodování v konkrétních věcech
a úkony svěřené jinak zvláštním zákonem vyššímu soudnímu úředníkovi

Nabízíme dále mimo zaměstnaneckých výhod:
plat v platovém stupni dle započitatelné praxe se zařazením do 12. platové třídy dle Katalogu prací a po zapracování možnost osobního příplatku
sebevzdělávání prostřednictvím Justiční akademie
práci v mladém kolektivu
vstřícný přístup a pomoc při zaučení
možnost jmenování soudcem po složení justiční zkoušky a dovršení věku 30 let
společné kulturní akce v rámci justice
PP na dobu určitou na půl roku a poté na neurčito
Kontakt:telefonicky nebo na e-mail.
Volné místo asistent/ka soudce - justiční čekatel pro lokalitu Ústí nad Labem.