JavaScript Developer (Angular)

  • Jindřichův Hradec

Pracovní místo ( JavaScript Developer (Angular) ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Atraktivní příležitost podílet se na vývoji nového SW produktu: frontend pro nový webový software na základě Angular a ag-Grid. Aktivní spoluúčast na definici rozsahu funkcí, způsobu ovládání a vzhledu. Realizace programů ve spolupráci s vývojáři backendu. Testování programů.

POŽADAVKY:

- studium informatiky nebo příbuzného oboru
- zkušenosti s vývojem software na základě Angular a TypeScript
- znalosti HTML5 a CSS (LESS, SCSS)
- znalosti podnikové administrativy, ekonomiky a účetnictví výhodou
- znalost Progress výhodou
- analytické myšlení, schopnost rychle se učit novým věcem
- dobré komunikační schopnosti a příjemné vystupování
- samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
- schopnost týmové spolupráce
- jazykové znalosti: CZ, EN

Nabízíme zajímavou a perspektivní práci v příjemném prostředí s možností seberealizace a odborného růstu. Nástup dle dohody. Sídlem společnosti a místem pracoviště je Jindřichův Hradec.

V případě zájmu zašlete vaši nabídku včetně strukturovaného profesního životopisu na níže uvedený email.
Volné místo javascript developer (angular) pro lokalitu Jindřichův Hradec.