TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ

  • Liberec

Pracovní místo ( TECHNOLOG OBRÁBĚNÍ ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

ZAKÁZKOVÁ VÝROBA S PLASTY?
ČISTÉ PROSTŘEDÍ?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP?
POKUD TOHLE CHCEŠ -> PŘIDEJ SE K NÁM!

UCT Fluid Delivery Solutions s.r.o. je výrobcem technologických zařízení pro polovodičový průmysl se sídlem v Liberci.

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?
-údržbu na strojích CNC,soustruhu a frézky
-Koordinovat výrobu dílů,zodpovídat za jejich provedení
-Podílet se na inovacích a dodržování kvality obrobků
-Spolupracovat s vedoucími výroby na pravidelném zaškolování obsluh strojů a vytváření zaškolovacích plánů
-Definovat parametry obrábění,ověřování vyrobitelnosti,vytváření technologických postupů
-Navrhnout přípravek pro obrábění
JSI TO PRÁVĚ TY, KOHO HLEDÁME?
-SOU vzdělání technického směru
-Praxe na CNC strojích min.5 let
-Máš znalost výrobní výkresové dokumentace a norem
-Umíš určit výrobní postup a operace
-Máš zkušenosti s automatizací výroby, metodou LEAN a přípravou plánů údržby
-základní znalost AJ výhodou
CO NABÍZÍME ZROVNA TOBĚ?
-jednosměnný provoz (40 hodin týdně)
-zohledníme Tvé zkušenosti atraktivními benefity (stravenky,příspěvek na dopravu pro mimo liberecké,osobní volno navíc,jazykové vzdělávání, Multisport karta,Benefitka,přenosné permanentky-hokej,fotbal,iQLANDII,ZOO,občerstvení na pracovišti,firemní akce,rodinné benefity)
MÍSTO VÝKONU PRÁCE:Liberec
Volné místo technolog obrábění pro lokalitu Liberec.