Lakýrnici práškovou barvu pro vypalovací pec-komaxit, včetně ruční přípravy práš

  • Rokytnice

Pracovní místo ( Lakýrnici práškovou barvu pro vypalovací pec-komaxit, včetně ruční přípravy práš ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce TVD a.s. Rokytnice, Rokytnice 203
763 21 Slavičín
Požadavky: znalost technické výkresové dokumentace, složení sestavy podle výkresu, zkušenosti u sváření plechu a profilu o síle do 1,5 mm. Sváření argonem metodou TIG. 100% kontrola vizuál. Následné jemné broušení pro komaxitové lakování.
Zaměstnanecké výhody: zajištěné bezplatné ubytování, doprava na pracoviště, odměny za kvalitu a plnění normy výkonu, 1/2 doplatek stravy.
Kontakt telefonicky Pondělí - Středa nebo e-mailem.
Volné místo lakýrnici práškovou barvu pro vypalovací pec-komaxit, včetně ruční přípravy práškovou barvou pro lokalitu Rokytnice.