Libor Václavík - LIBROS

Pracovník/ce pro údržbu

Odeslat

Pracovní náplň
Místo výkonu práce: Ostrava Přívoz
Kontakt: emailem
V případě zájmu nám zašlete e-mailem základní informace o své osobě. Nejlépe přiložte aktuální životopis. Vhodným uchazečům se ozveme v nejbližších dnech.

Společnost LIBROS Ostrava, hledá schopného pracovníka pro údržbu budov a prostor firmy včetně drobných oprav a údržbářských prací:
- vnitřní vybavení objektů a zařízení
- odstraňování závad vzniklých provozem
- preventivní údržba
- venkovní údržba areálu

Požadujeme:
- praxi v oblasti údržby (instalatérské, eletrikářské, zednické práce výhodou)
- manuální zručnost, samostatnost, spolehlivost, časovou fexibilitu
- výhodou vyhláška 50 nebo oprávnění na VZV

Nástup možný ihned.
Volné místo pracovník/ce pro údržbu pro lokalitu Ostrava.

Nabízíme
Nástup možný od: 01. 03. 2019
Směnovost: Jednosměnný provoz

Máte zájem o tuto práci?

odpověď

Název pozice: Pracovník/ce pro údržbu

Minimální požadavky vzdělání: Střední odborné (vyučen)
Lokalita: Moravskoslezský kraj
Obor: Výroba, provoz a řemesla
Pozici nabízí: Libor Václavík - LIBROS
Ulice: Palackého 1114
Město: Ostrava
PSČ: 702 00

Zadavatel: Úřád práce
Kontaktní osoba: Bc. Karla Kopecká
E-mail: personalni@libros.cz

Máš zájem o tuto práci? odpovědět zaměstnavateli
Všechna volná místa od: Libor Václavík - LIBROS