Supervisor skladu

  • Lovosice

Pracovní místo ( Supervisor skladu ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

NÁPLŇ PRÁCE:
- zajišťování technické správy manipulační techniky
- zajišťování technické správy skladových regálů
- zajišťování pracovních pomůcek pro procesy skladu (spotřební materiál)
- příprava a podílení se na inventuře
- příprava a podílení se na zavádění nových projektů do skladu
- příprava a podílení se na zavádění a úpravě procesů skladu
- školení nových pracovníků
- pravidelné školení stávajících pracovníků
- backup(zástup) pro házení HEIJUNEK
- příjem a odesílání objednávek do TRJ
- správa a evidence hot kanbanů a skladových pozic
POŽADUJEME:
- SŠ
- anglický jazyk - komunikativní
- řidičský průkaz sk.B
- řidičský průkaz na VZV výhodou
- praxe ve skladu
- komunikační dovednosti
- znalost MS Office (Excel, Word, Outlook)
- proaktivní přístup k změnám a kaizenům
- znalost TPS (Toyota Production System) výhodou
NABÍZÍME:
- práci v mezinárodní společnosti, v první úrovni dodavatelů v automobilovém průmyslu
- odpovídající školení
- možnost profesního a karierního růstu
- možnost pracovat s nejnovějšími technologiemi na zajímavých projektech
- zaměstnanecké benefity (dotované stravování, příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění, dovolená navíc, závodní lékařská péče, příspěvky na rehabilitaci)
- mzdové ohodnocení odpovídající náročnosti a významu práce
Způsob prvního kontaktu zaměstnavatele: e-mailem.
Volné místo supervisor skladu pro lokalitu Lovosice.