pracovník/pracovnice v kavárně

  • Žatec

Pracovní místo ( pracovník/pracovnice v kavárně ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce: Dvořákova 22 Žatec
Nabízíme volné místo pracovníka do kavárny Mlsná koza v centru Žatce. Jedná se o pracovní poměr na dobu neurčitou, zaškolení a možnost dalšího vzdělávání, práci v příjemném prostředí. Náplní práce bude obsluha zákazníků, prodej doplňkového zboží. Práce na ranní a odpolední směnu, domluva možná.
Požadujeme zájemce s min. středním odborným vzděláním - vyučen, na oboru nezáleží, příjemné vystupování, komunikace se zákazníky, spolehlivost, zájem o kávu a její přípravu.
Zájemci pište email se životopisem na adresu info@mlsna-koza.cz nebo volejte tel. 724 002 600.
Volné místo pracovník/pracovnice v kavárně pro lokalitu Žatec.