DOMOVNÍK/-ICE VYSOKOŠKOLSKÝCH KOLEJÍ UHK

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( DOMOVNÍK/-ICE VYSOKOŠKOLSKÝCH KOLEJÍ UHK ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou (1.5.2019 - 31.12.2019), práce v dopoledních hodinách
- Náplň práce: Pravidelný úklid bytů u ubytovaných studentů ve svěřeném úseku kolejí, úklid chodeb a společných prostor, provádění výměny prádla studentům ve stanovených termínech, kontroly úklidu bytu a stavu majetku při odchodech ubytovaných studentů a s ní související agenda,
- Požadujeme: uživatelskou znalost PC (orientace v kolejním systému po zapracování - umět se zorientovat v systému ubytování, mít přehled o obsazenosti a volných lůžkách pro potřeby zajištění včasného úklidu bytů), samostatnost a spolehlivost, schopnost komunikovat s lidmi, příjemné vystupování, flexibilitu, smysl pro pořádek, trestní bezúhonnost, jedince, který rád uklízí a má radost z výsledků odvedené práce
Nabízíme: práci na poloviční úvazek (20 hod. týdně), nástupní mzda dle vnitřního mzdového předpisu, stravenky, 6 týdnů dovolené
- Pozice je vhodná pro absolventy, důchodce nebo rodiče na mateřské a rodičovské dovolené. Vyhrazujeme si právo zrušit výběrové řízení
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: petra.holoubkova@uhk.cz
Volné místo domovník/-ice vysokoškolských kolejí uhk pro lokalitu Hradec Králové.