ASISTENT/-KA SOUDCE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( ASISTENT/-KA SOUDCE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu určitou, nástup 1.3.2019
- Požadujeme: právní vzdělání, velmi dobrou uživatelskou znalost práce s PC (MS Office), bezúhonnost, komunikativní schopnosti, vysoké pracovní nasazení, flexibilitu, právní praxe výhodou
- Nabízíme: příspěvek na stravování
- Více k pracovní pozici na www.justice.cz/soudy/Hradec Králové/Personální informace
- V případě zájmu nás kontaktujte e-mailem: iprauseova@ksoud.hrk.justice.cz (upřednostňujeme zaslání životopisu) nebo telefonicky: tel.: 498 016 288, kontaktní osoba: Prauseová Iva
Volné místo asistent/-ka soudce pro lokalitu Hradec Králové.