Specialista v oblasti prodeje informačních technologií

  • České Budějovice

Pracovní místo ( Specialista v oblasti prodeje informačních technologií ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Co vás čeká:
-Aktivní vyhledávání a akvizice nových zakázek
-péče o stávající zákazníky
-identifikace požadavků zákazníka,analýza situace
-konzultace,návrhy,prezentace vhodných řešení
-zpracování nabídek a obchodních případů
-prezentace produktů a návrhů řešení u klientů
-účast na odborných veletrzích
-vedení přehledu obchodních případů v CRM

Požadavky:
-SŠ/VŠ vzdělání-obchodního či technického zaměření
-5 let praxe v obchodu,vyžadujeme zkušenost s akviziční činností v oboru IT
-aktivní znalost NJ slovem i písmem, vítána znalost AJ
-ŘP skup.B-aktivní řidič,ochota cestovat
-účast na výstavách a veletrzích v zahraničí
-samostatnost,spolehlivost a aktivní přístup,flexibilita,schopnost práce pod tlakem
-schopnost odborné argumentace,přesvědčivost a příjemné vystupování
-rozvinuté obchodní a prezentační dovednosti
-zájem o technologie IT-software,ochota učit se,aktivní přístup k sebevzdělávání

Co nabízíme?
-Zázemí stabilní české společnosti
-přátelské pracovní prostředí
-dlouhodobě perspektivní práci na HPP,na dobu neurčitou
-technickou podporu SW architektů a techniků společnosti
-motivující platové ohodnocení(fixní mzda+ výkonnostní složka+provize z prodeje),progresivní provizní řád
-mobilní telefon,notebook
-pružnou pracovní dobu
-možnost profesního růstu
-zvyšování znalostí dí
Volné místo specialista v oblasti prodeje informačních technologií pro lokalitu České Budějovice.