Obchodní zástupce

  • Tábor

Pracovní místo ( Obchodní zástupce ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Jsme táborská společnost s mnohaletou tradicí patřící mezi největší internetové obchody na trhu s dárkovými předměty. Pro náš velkoobchod hledáme vhodného kandidáta na pozici obchodní zástupce. Budete vyhledávat nové obchodní příležitosti a rozvíjet vztahy s našimi stávajícími klienty. Po našich produktech je vysoká poptávka a je u zákazníků velmi žádané. Budete pracovat na projektu velkoobchodu a na nově vznikajícím projektu pro firmy.

Požadujeme: zkušenost s pozicí obchodního zástupce, minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
, dobré komunikační schopnosti, spolehlivost, samostatnost, znalost práce s PC, internetem, MS office, el. poštou, ŘP skupiny B, bydliště v okolí Tábora

Nabízíme:
- zázemí stabilní a úspěšné obchodní společnosti, odpovídající platové ohodnocení a motivující odměny za dosažené výsledky, možnost platového růstu v případě dobrých výsledků a spolehlivosti, služební mobil s neomezeným tarifem a notebook pro služební i soukromé účely, práci v přátelském kolektivu, firemní výrobky po zkušební době s významnou slevou, nápoje na pracovišti zdarma - káva a čaj.
Životopisy a motivační dopisy posílejte na emailovou adresu: tomkova@4leaders.cz
Těšíme se na Vás!
Volné místo obchodní zástupce pro lokalitu Tábor.