Obchodní zástupci

  • Čejkovice

Pracovní místo ( Obchodní zástupci ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Pracoviště: Monos Technology s.r.o. - Farma pod zámkem - Vinařský ráj, Pod Zámkem č.p. 7, 696 15 Čejkovice.
Požadujeme:
o reprezentativní vystupování
o vysokoškolské vzdělání výhodou (minimálně středoškolské vzdělání zakončené maturitní zkouškou)
o zkušenosti a znalost ve vinařském sektoru (nutnost)
o zdravotní způsobilost a bezúhonnost dle zákona č. 96/2004 Sb. v platném znění
o komunikativní osobnost s pozitivním myšlením
o zodpovědnost
o anglický jazyk slovem i písmem
o řidičský průkaz skupiny B
Nabízíme:
o zajímavou a pestrou práci v mladém a dynamickém týmu
o možnosti seberealizace, osobnostní růst
o zajímavé platové ohodnocení
o mobilní telefon
o možnost firemního vozu
Náplň práce:
o péče o stávající zákazníky
o jednání s potenciálními zákazníky
o nabízení a prezentace produktů
o zjišťování situace na trhu
Zam. výhody: roční prémie, speciální prémie za přesčasy.
Kontakt: tel. 606 663 774, e-mailem: jurenik@vinarskyraj.cz.
Volné místo obchodní zástupci pro lokalitu Čejkovice.