OVĚŘOVATEL/ -KA DÁVEK HN

  • Most

Pracovní místo ( OVĚŘOVATEL/ -KA DÁVEK HN ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

HLAVNÍ NÁPLŇ ČINNOSTI:
- metodicky řídí práci referentů a sociálních pracovníků HN podle platných zákonných norem a směrnice ÚP ČR
- kontroluje a vyhodnocuje zpracování dávek HN ve spisové dokumentaci a v programové aplikaci
- kontroluje včasné vyřižování dávek HN a postupy dle správního řádu
- sleduje výplaty dávek HN, přeplatky a nedoplatky na dávkách HN
- podílí se na řešení odvolání s ostatními pracovníky
- spolupracuje s pracovníky ze zaměstnanosti, s neziskovými organizacemi a dalšími institucemi v regionu
- sleduje statistiky výkonů pracovníků HN
- zastupuje referenty či soc. pracovníky v době jejich nepřítomnosti při jednání s klienty
KVALIFIKAČNÍ A DALŠÍ POŽADAVKY:
- výhodou: znalost agendy hmotné nouze
- dobrá uživatelská znalost MS Office (Word, Excel)
- výhodou: řidičský průkaz sk. B
- práce s lidmi, komunikační dovednosti, odolnost vůči stresu
- svéprávnost, výpis z RT, zdravotní způsobilost, státní občanství České republiky, občanství jiného členského státu EU nebo občanství státu, který je smluvním státem Dohody o EHP dle § 25 odst. 1 písm. a) a splnění předpokladu dle § 25 odst. 2 z. č. 234/2014 Sb., o státní službě
PRACOVNÍ PODMÍNKY:
- platové zařazení v 9. platové třídě v souladu s platnými právními předpisy
- pracovní poměr na dobu určitou, po dobu dočasně nepřítomné státní zaměstnankyně (zástup za rodičovskou dovolenou, nejdéle však na dobu 3 let)
HLÁSIT SE: Jiroušková Magda, e-mail: magda.jirouskova@uradprace.cz, na uvedený e-mail zasílat motivační dopis s uvedením názvu pozice a pracoviště, doplněný o strukturovaný životopis,