Stavební mistři

  • Valašské Meziříčí

Pracovní místo ( Stavební mistři ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

STAVEBNÍ MISTŘI
Nástup možný ihned!
POŽADUJEME: Středoškolské vzdělání s maturitou stavebního směru - obor dopravní stavby výhodou, praxe ve stavebnictví podmínkou. Znalost práce na PC - MS Office, čtení projektové dokumentace, řidičský průkaz sk.B podmínkou, schopnost týmové práce, komunikativnost, pečlivost, časová flexibilita, zodpovědnost.
NÁPLŇ PRÁCE: Zajištění plynulého chodu stavby, řízení a organizace mechanizace, pracovníků a subdodávek, jednání s investory, dozory, vedení stavební ho deníku.
NABÍZÍME: Práce v dynamicky se rozvíjející firmě, školení. Zaměstnanecké benefity: 5 týdnů dovolené, cestovní náhrady, služební automobil i soukromým účelům, služební telefon, každodenní návrat do místa bydliště, dobré platební podmínky, poskytování firemních OOPP.
Možnost prodloužení doby určité.
PRVNÍ KONTAKT: telefonicky na čísle 571 752 031, 727 864 902, osobně nebo e-mailem: d.polachova@swietelsky.cz
Volné místo stavební mistři pro lokalitu Valašské Meziříčí.