Back office manager - německý jazyk

  • Cheb

Pracovní místo ( Back office manager - německý jazyk ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Májová 23, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné převedení na dobu neurčitou. Pracovní doba: Po-Pá 8:00-16:30 h.

JAKÁ BUDE VAŠE NÁPLŇ PRÁCE:
- péče o stávající a nové členy v německy mluvících zemích
- každodenní telefonní a/nebo e-mailová komunikace s členy a vedení (příjem a zpracování požadavků, tvorba podkladů, kontrola plateb, řešení reklamací)
- poskytování informací týkajících se členů
- zpracování obchodní administrativy, vkládání informací a dat do databází
- realizace obchodních kampaní
- spolupráce s obchodníkem v terénu, předávaní informací
- komunikace a spolupráce s odděleními uvnitř firmy
- řešení operativních a organizačních úkolů
- vypracování podkladů a prezentace pro jednání.

POŽADUJEME:
- SŠ/VŠ vzdělání (ekonomické, obchodní, technické zaměření výhodou)
- velmi dobrá znalost německého jazyka slovem i písmem (B2/C1)
- uživatelská znalost práce s PC (MS Office, Outlook)
- komunikativnost, pečlivost, flexibilita.

NABÍZÍME:
- možnost seberealizace
- odměna nejen finanční, ale také ve formě dobré týmové spolupráce
- profesní rozvoj
- přátelské pracovní prostředí s neformální atmosférou.

Kontakt pro zájemce: POUZE e-mailem.
Volné místo back office manager - německý jazyk pro lokalitu Cheb.