Asistent/ka pedagoga

  • Plesná

Pracovní místo ( Asistent/ka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Nádražní 338, 351 35 Plesná u Chebu. Pracovní poměr na dobu určitou (1 rok) - poté možné prodloužení. Nástup dle dohody. Platové ohodnocení: 21.570,- Kč až 28.750,- Kč (dle vzdělání a praxe). Požadujeme: kurz asistentů pedagoga podmínkou, morální a občanská bezúhonnost, dobrý zdravotní stav, flexibilita, řidičský průkaz sk. B, výhodou znalost výchovné a vzdělávací problematiky spojené s fungováním rodinných skupin v dětském domově. Nabízíme: stravenky, příspěvek na rekreaci. Kontakt pro zájemce: POUZE telefonicky (volat Po-Pá 8:00-15:30 h) anebo e-mailem; životopis a doklady o předepsaném vzdělání zašlete na adresu Dětský domov Karlovy Vay a Ostrov, p.o., Dukelských hrdinů 610, 363 01 Ostrov nebo na e-mail zastupce@dddkvo.cz
Volné místo asistent/ka pedagoga pro lokalitu Plesná.