Obsluha balneo provozu - recepce a příprava procedur

  • Mariánské Lázně

Pracovní místo ( Obsluha balneo provozu - recepce a příprava procedur ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Místo výkonu práce: Beer Spa Beerland - pivní lázně, Hlavní třída 297/7, 353 01 Mariánské Lázně. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Možno i na dohodu o provedení práce. Možno i na dohodu o pracovní činnosti. Vhodné i pro absolventy. Vhodné i pro osoby v předdůchodovém či důchodovém věku. Náplň práce: příprava procedur pro klienty a následný úklid po proceduře, práce na recepci s PC. Pracovní doba: Po-Ne 10:00-19:00 h. Požadujeme: znalost AJ/RJ/NJ na komunikativní úrovni výhodou. Nabízíme: hodinová mzda, provize, po 19:00 h placené taxi po Mariánských Lázních. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat denně po 18:00 h).
Volné místo obsluha balneo provozu - recepce a příprava procedur pro lokalitu Mariánské Lázně.