Vedoucí pracovník - sociální pracovník

  • Dubí

Pracovní místo ( Vedoucí pracovník - sociální pracovník ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Popis výkonu pracovní pozice:
- realizace přímé práce s klienty / rodiny s dětmi
- vedení jednání se zájemcem o službu
- individuální plánovaní s klienty služby
- vedení dokumentace
- komunikace s odborníky, se spolupracujícími subjekty
- zprostředkování dalších služeb
Specifikace požadavků na pracovní pozice - hledáme:
- absolventa vyšší odborné či vysoké školy nebo absolventa rekvalifikačního kurzu na pracovníka v sociálních službách, dle zákona č. 108/2006 Sb., o sociálních službách v platném znění, který:
- má administrativní schopnosti (PC, MS Office, internet)
- umí zpracovávat předsudky a má schopnost pracovat s problematikou sociálního vyloučení
- má dobré organizační schopnosti, umí pracovat samostatně, ale je i týmovým hráčem
- má aktivní přístup a nadšení pro práci
- má dobré komunikační schopnosti a empatii
- má zdravou míru tolerance, zodpovědnost - vůči vlastní osobě i klientům služby, zásadovost a spolehlivost
- má schopnost odolávat stresu a má dobrý zdravotní a psychický stav
- výhodou jsou zkušenosti s prací s dětmi a rodinami ze sociálně znevýhodňujícího prostředí
Chcete se stát součástí našeho týmu? Zašlete nám strukturovaný životopis, motivační dopis v rozsahu 0,5 - 1 strana formátu A4, vyplněný dotazník uchazeče o zaměstnání (ke stažení na http://oskvetina.cz/vyberove-rizeni) a kontakt alespoň na jednu osobu, jež o Vás může poskytnout reference, na email klaushorcikova@oskvetina.cz.
K ústnímu pohovoru budou pozváni pouze vybraní kandidáti. Oznámení o výsledku výběrového řízení oznamujeme telefonicky. Květina, z. s. si vyhrazuje p