šéfkuchař/ka

  • Česká Lípa

Pracovní místo ( šéfkuchař/ka ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Přijmeme šéfkuchaře/šéfkuchařku do renovované restaurace v České Lípě pro přípravu minutkových jídel.
Hledáme uchazeče, pro kterého je práce v kuchyni radost, je spolehlivý a má smysl pro pořádek. Předchozí zkušenost, nebo vyučení v oboru jsou podmínkou pro přijetí.
Co můžete očekávat od nás:
Nadstandartní platové ohodnocení 120 Kč / hod + bonusy k základní mzdě podle zpětného hodnocení. Jsme otevření kreativním nápadům, máme však vysoké nároky na dodržování hygienických norem.
Poskytujeme příspěvek na stravování v pracovní době. Práce v příjemném prostředí. Možnost rozvržení směn podle potřeb. Uzavření pracovního poměru - (pracovní smlouva na plný úvazek).
Co dál: Pokud Vás nabídka zaujala, ozvěte se nám. Volejte na uvedené tel. číslo nebo pošlete e-mail na info@fp-club.cz. Nástup možný ihned.
Volné místo šéfkuchař/ka pro lokalitu Česká Lípa.