MARKETINGOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE

  • Hradec Králové

Pracovní místo ( MARKETINGOVÝ/Á PRACOVNÍK/CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned
- Náplň práce: Spolupráce při tvorbě, plánech a realizaci marketingových kampaní a eventů, sledování trendů v marketingové komunikaci, příprava reklamních emailů (DM a Newslettery), sráva sociálních sítí - plánování, nastavování kampaní i příspěvků (Facebook, YouTube, Instagram) + tvorba kvalitního obsahu, kontrola a zakládání podkladů v rámci naplňování marketingových plánů společnosti, administrativní podpora oddělení
- Požadujeme: SŠ s maturitou (ideáně se zaměřením na marketing), praxe v marketingu min 1 rok, výborná znalost sociálních sítí, záliba ve fotografování a natáčení videí výhodou, znalost práce s grafickými programy vítána, ochota účastnit se prezentačních akcí a eventů, výborné komunikační a organizační schopnosti, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost a flexibilitu, kreativitu, týmového ducha, řidičské oprávnění sk. B
- Nabízíme: práci v moderním prostředí,velmi dobré platové ohodnocení, zázemí silné, prosperující společnosti, možnost osobního rozvoje a vzdělání, příspěvek na stravování
- V případě zájmu nás kontaktujte na emailu kariera@olfincar.cz
Volné místo marketingový/á pracovník/ce pro lokalitu Hradec Králové.