Asistent - ka pedagoga

  • Krnov

Pracovní místo ( Asistent - ka pedagoga ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

místo výkonu práce : Krnov
Požadavky na pozici:
-úplné středoškolské vzdělání ukončené maturitní zkouškou
-předpoklady pro výkon funkce pedagogického pracovníka podle § 3 zákona č. 563/2004 Sb.,
o pedagogických pracovnících v patném znění
-předpoklady pro výkon funkce asistenta pedagoga podle § 20 odst. 1 zákona č. 563/2004 Sb. v platném znění
V případě zájmu je nutné doložit:
-průvodní dopis, v němž bude specifikována motivace k získání místa asistenta pedagoga
-strukturovaný životopis v českém jazyce
doklady:
-kopie dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, případně kopie dokladu o absolvování studia pro asistenty pedagoga
-kopii výpisu z rejstříku trestu (lze nahradit čestným prohlášením a doložit až dodatečně)
Plánovaný nástup: 1. dubna 2019 (po dohodě možno i dříve), smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.
Průvodní dopis se strukturovaným životopisem a ostatními doklady prosím zasílejte na emailovou adresu: dita.dybalikova@specialniskoly.cz, poštou nebo odevzdejte osobně do 15. 2. 2019 do 15:00 hod.Přihlášky doručené po stanovené lhůtě budou vyřazeny a skartovány.
Obálku označit NEOTVÍRAT - ASISTENT PEDAGOGA
Doručovací adresa:
Mateřská škola, základní škola a střední škola Slezské diakonie Krnov
k rukám Dity Dybalíkové
Hlubčická 11
794 01 Krnov
Z : 18.1.2019
Volné místo asistent - ka pedagoga pro lokalitu Krnov.