KONSTRUKTÉR -KA (VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR-KA MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ, PROJEKTOVÝ MANA

  • Opava

Pracovní místo ( KONSTRUKTÉR -KA (VÝVOJOVÝ KONSTRUKTÉR-KA MANIPULAČNÍCH ZAŘÍZENÍ, PROJEKTOVÝ MANA ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

KO: Tůma Miroslav, tel.: 553 608 650 - možno domluvit osobní schůzku, e-mail: miroslav.tuma@ferram.cz
Požadujeme:
* SŠ/VŠ technického směru,
* praxe v obdobné pozici ve strojírenství výhodou,
* znalost práce s PC (Word, Excel, Outlook),
* znalost práce v CAD 2D/3D, znalost SolidWorks výhodou,
* znalost systému HELIOS výhodou,
* orientace ve výkresové dokumentaci,
* tvůrčí technické myšlení,
* aktivní znalost AJ,
* řidičský průkaz skupiny B,
* organizační a komunikační dovednosti, spolehlivost, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost.

Pracovní náplň:
* zpracovávání konstrukčních řešení strojních celků v CAD 2D a 3D,
* analýza návrhů pomocí specializovaných programů,
* vypracovávání technických podkladů a vedení technické dokumentace,
* provádění konstrukčních výpočtů,
* komunikace se zákazníkem a řešení případných projekčních změn,
* osobní kontakt se zákazníkem (návštěvy, přítomnost při jednáních).

Nabízíme:
* stabilní zaměstnání v perspektivní firmě,
* zajímavé mzdové ohodnocení,
* zaškolení a možnost dalšího vzdělávání a osobního růstu,
* zahraniční služební cesty, dovolená navíc,
* příspěvky na školení,
* příspěvky na penzijní připojištění a životní pojištění,
* možnost stravování v místě pracoviště s příspěvkem zaměstnavatele,
* firemní akce v průběhu roku.
Volné místo konstruktér -ka (vývojový konstruktér-ka manipulačních zařízení, projektový manažer-ka) pro lokalitu Opava.