Referent územního plánování a stavebního řádu, úředník, oddělení stavebního úřad

  • Karviná

Pracovní místo ( Referent územního plánování a stavebního řádu, úředník, oddělení stavebního úřad ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

Druh práce:referent územního plánování a stavebního řádu
Zařazení: úředník, oddělení stavebního úřadu Odboru stavebního a životního prostředí
Hlavní náplň činnosti: výkon agendy stavebního úřadu (vhodné i pro absolventy)
Platová třída: 10 (platový tarif od 19.760 do 29.740 Kč podle délky započitatelné praxe)
Místo výkonu práce: Karviná
Délka pracovního poměru: doba určitá - po dobu mateřské a rodičovské dovolené
Kvalifikační předpoklady:
-dle § 2 nařízení vlády č. 341/2017 Sb., ve znění pozdějších předpisů – vysokoškolské vzdělání v bakalářském studijním programu nebo vyšší odborné vzdělání,
-dle § 13a zákona č. 183/2006 Sb., ve znění pozdějších předpisů – vysokoškolské vzdělání v magisterském nebo bakalářském studijním programu ve studijním oboru stavebního, architektonického nebo právnického směru, nebo vyšší odborné vzdělání v oboru stavebnictví a dva roky praxe v oboru stavebnictví nebo střední vzdělání s maturitní zkouškou v oboru stavebnictví a 3 roky praxe v oboru stavebnictví.
Požadavky:
-ovládání MS Windows na úrovni ECDL,
-řízení tzv. referentského vozidla (řidičský průkaz skupiny B), aktivní řidič.
Bližší informace, co musí písemná přihláška obsahovat a jaké doklady musí uchazeč připojit, naleznete zde: https://www.karvina.cz/magistrat/uredni-deska?category=10&submit=Filtrovat
Volné místo referent územního plánování a stavebního řádu, úředník, oddělení stavebního úřadu odboru stavebního a životního prostředí pro lokalitu Karviná.