ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE

  • Lázně Bělohrad

Pracovní místo ( ADMINISTRATIVNÍ PRACOVNÍK/-CE ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

V případě zájmu pište na e-mail: info@lb-net.cz, bližší informace od 8:00 -17:00 hod na tel.: 774484150 p. Zvoníček.
IT firma hledá administrativní pracovnici/pracovníka se zaměřením na účetnictví a fakturaci. Práce v malém kolektivu. Náplň práce: vystavování faktur, práce se skladem, řešení fakturace a monitoring plateb, vkládání dat do interního systému, zajišťování korespondence, řešení pohledávek. Požadujeme: trestní bezúhonnost, spolehlivost, samostatnost, loajalitu a schopnost se rychle učit novým věcem. Znalost MS Office (hlavně Excel, Word), Internet, Mail, komunikativnost. Znalost programu POHODA a ISP admin výhodou. Základní znalost pojmů a souvislostí z IT oboru výhodou. Nabízíme důkladné zaškolení a přátelský kolektiv.
Volné místo administrativní pracovník/-ce pro lokalitu Lázně Bělohrad.