KONTROLOR/KA KVALITY

  • Mikulov

Pracovní místo ( KONTROLOR/KA KVALITY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

17.1.2019/ Místo výkonu zaměstnání firma Kabeltechnik Mikulov, Nádražní 677, Mikulov. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky nebo mailem: 737 804 904, visnak@azbe.cz, kontaktní osoba Dan Višňák
Nabízíme pozici kontrolor/ka kvality v automobilové firmě. Náplní práce je výstupní kontrola vyhotovených výrobků dle instrukcí nadřízeného pracovníka, vizuální kontrola, kontrolní měření, pravomoc zastavení neshodné výroby a blokaci v SAP systému, hledání kořenových příčin a nastavení opatření pro interní a externí “zmetkovost” výrobků., spolupráci s ostatními útvary. Práce není náročná, spíše zodpovědná. Práce v třísměnném případně dvousměnném provozu.
Požadujeme: minimálně základní vzdělání, zdravotní způsobilost pro danou pozici - zejména dobrý zrak a předpoklad pro práci ve stoje, spolehlivost a časovou flexibilitu, dochvilnost a zodpovědnost za vykonanou práci, dodržování pracovních postupů a bezpečnosti práce na pracovišti, znalost ruského jazyka výhodou, ne podmínkou.
Výhody: možnost osobního růstu - na pozici Team Leader, příspěvek na stravování, zaškolení, pracovní oděv, v případě zájmu zajistíme ubytování a dopravu (nebo příspěvek na dopravu), 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
Volné místo kontrolor/ka kvality pro lokalitu Mikulov.