VEDOUCÍ SMĚNY

  • Mikulov

Pracovní místo ( VEDOUCÍ SMĚNY ) již není aktuální, zadavatel tuto pozici obsadil, nebo si nepřeje tuto pracovní nabídku dále zobrazovat.

Pracovní náplň

17.1.2019/ Místo výkonu zaměstnání firma Kabeltechnik Mikulov, Nádražní 677, Mikulov. Zaměstnavatele kontaktujte telefonicky nebo mailem: 737 804 904, visnak@azbe.cz, kontaktní osoba Dan Višňák
Nabízíme pozici vedoucí směny v automobilové firmě. Náplní práce je plánování a rozdělování práce zaměstnancům, kontrola docházky a kvality práce vedení, hodnocení a motivace podřízených zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, reportování produktivity, fasování materiálu pro výrobu. Práce je ve dvou případně třísměnném provozu.
Požadujeme: minimálně úplné střední odborné vzdělání s maturitou, obor nerozhoduje, zkušenost s vedením směny ve výrobní společnosti, samostatnost, výborné organizační a komunikační schopnosti, technické myšlení, stresuodolnost a fyzickou zdatnost, schopnost rychle se rozhodnout a pohotově jednat, znalost ruského jazyka výhodou, ne podmínkou.
Výhody: navýšení mzdy v závislosti na osobním hodnocení, nástup možný ihned, zaškolení v oboru, možnost osobního růstu, příspěvek na stravování, zaškolení, pracovní oděv, v případě zájmu zajistíme ubytování a dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
Volné místo vedoucí směny pro lokalitu Mikulov.